TX-1

TX-1. Yani icrax.com’la Tanışma Paketi!

Yeni Sorgu

Hangi icrax.com paketini almalıyım?

Bana uygun İcrax.com paketini bul


En Aktif Kullanıcılar

“Ben eski programıma alışmıştım. Bunu nasıl çözeceğim?” Eski icra takip programınızı öğrenmek için kaç gün kaç gece uğraştınız ... (Devamını Görüntüle)

Büyük bir kurumsal firmanız var ve gerek dosya sayınız, gerek kullanıcı sayınız icrax.com paketlerinin en büyüğünün çok üzerinde. ... (Devamını Görüntüle)

icrax.com paketini alayım almasına da ya ileride kotamı doldurursam?   icrax.com’un belli başlı paketleri var. İnceledi... (Devamını Görüntüle)ankara_barosu_logo_400x400
Şimdi Ankara Barosu Avukatları, icrax.com’un avantajlarından özel ayrıcalıklarla faydalanıyorlar. Üstün İcra Takip Programı icrax.com'un SX-1 Paketi, Ankara Barosu'ndan yeni ruhsatname alan avukatlara 1 yıl süreyle ücretsiz! 1. yılın sonunda üyeliklerini sürdürecek avukatlarımıza, ayrıca %20 indirim. Ankara Barosu güvencesiyle... Ayrıca, Ankara Barosu Web Sitesi'deki icrax.com linkine tıklayan herkes, dilediği icrax.com paketinden %25 indirim kazanıyor! İndirimlerden faydalanmak için www.ankarabarosu.org.t... (Devamını Görüntüle)icrax.com-eski-dosyalar1-2
Halihazırda yüzlerce dosyanız var; onlar ne olacak? icrax.com’la tanışmamak için bu bahaneyi kabul etmiyoruz. Bu nedenle eski dosyalarınızı icrax.com’a biz aktarıyoruz! Diyelim ki; icrax.com’un ayrıcalıklarına siz de sahip olup hem zamandan tasarruf etmek hem de mevcut düzeninizin fazlasına sahip olmak istiyorsunuz ama halihazırda başka bir icra takip programını zaten kullanıyorsunuz. Ya da daha önce hiç icra takip programı kullanmıyorsunuz ve dijital ortama aktarılmamış icra dosyalarınız dağ gibi! Şimdi yeni bir programa dosyalarınızı aktarmaya mı uğraşacaksın... (Devamını Görüntüle)

Son Aktiviteler


icrax.com ©2017   |   AvioSoft Creative Partner: Adversion Co. 2016

0
Connecting
Please wait...
Mesaj Gönder

Şu anda tüm operatörlerimiz diğer kullanıcılara hizmet vermektedir, dilerseniz mesajınızı gönderin biz size ulaşalım.

Ad
* E-posta
* Sorunuz
Giriş Yap

Yardım mı lazım? Desteği başlatarak vakit kazanın.

Ad
* E-posta
* Sorunuz
Çevrimiçi!
Geribildirim

Geribildirim bırakın.

How do you rate our support?
Scroll Up
veya

Kimlik bilgileriniz ile giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account