Ben eski programıma alışmıştım. Bunu nasıl çözeceğim?

“Ben eski programıma alışmıştım. Bunu nasıl çözeceğim?”

Eski icra takip programınızı öğrenmek için kaç gün kaç gece uğraştınız değil mi? Yeni bir program için de aynı sıkıntıları çekmek istemiyorsunuz. icrax.com’la tanışmamak için bu bahaneyi kabul etmiyoruz. icrax.com’a geçen tüm müşterilerimize özel; online eğitim, seçtiğiniz pakete göre iş yerinde eğitim hizmetleri şimdi ücretsiz!

Sizinleyiz, sizi anlıyoruz. Eski bir programdan, çok daha kapsamlı bir avukatlık otomasyonuna geçmeyi istiyorusunuz ancak o yeni programın kullanımı nasıl öğrenilecek? Ya çok karışıksa? Yeni bir programı öğrenmek için harcanan vakte değecek mi?

Cevabımız net: “Elbette ki değecek!”

icrax.com, gelişen dünyanın standartlarına özgü olarak dizayn edilmiş ve bir icra dosyasının tüm detaylarına en kolay, en hızlı ve kesin erişimi sağlamanızı sağlayan bir avukatlık otomasyonudur. Kullanımı basittir. Ve elbette icrax.com ekibi, “bizim programımızın kullanımı kolay” diyerek arkasına yaslanmaz! icrax.com’u en verimli biçimde kullanabilmeniz için size özel seçenekler sunar:
• Haftalık online icrax.com eğitimlerinden, ücretsiz ve bilgisayarınızın başından kalkmadan faydalanabilirsiniz.
• Paketiniz dahilindeyse, icrax.com eğitim departmanı, şirketinize gelerek ücretsiz bir eğitim semineri sunar.
• edu.icrax.com adresinde sık sorulan sorular, detaylı bir kullanım kılavuzu ve özel eğitim videolarımızdan faydalanabilirsiniz.
• Canlı Yardım sisteminden tüm sorularınızı online olarak iletebilirsiniz.

Size ait ve size özel!

icrax.com ©2020   |   AvioSoft

bir Diletişim Haberleşme Ltd. Şti. ürünüdür.

veya

Kimlik bilgileriniz ile giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account