Hakkımızda

2007 yılından bu yana çalışmalarını sürdüren icrax.com, siz değerli avukatlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda gelişerek ve günümüz koşullarına uyum sağlayarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Gelişmiş yeni nesil teknolojisi ile sektöre yeni bir soluk getiren icrax.com, icra iş süreçlerini, çağrı merkezi yönetimini ve muhasebe işlemlerinizi aynı yazılımdan takip edebilecek şekilde tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde tasarlanmıştır.

icrax.com, güçlü yazılım ve operasyon ekibi ile birlikte Hacettepe Teknokent’te çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz

Avukatlara, Hukuk Bürolarına sunduğumuz kaliteli hizmetlerin yanı sıra, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ile memnuniyeti ön planda tutmayı amaç edinip, teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak yenilikçi çalışmalar yapmakta ve ürün kullanımı süresince kullanıcılara destek sağlamaktır.

Bu gaye ile yürüttüğümüz çalışmalarla icra takibi konusunda uzmanlaşarak, müşterilerimizin çalışmalarına destek olup alanlarında ilerlemelerine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin desteği ile beraber sektörün ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, nitelikli ve yenilikçi hizmet politikasıyla çözümler sunmak, ulusal ve uluslararası düzeyde başarılı gruplar arasında yer alarak, sektörde çağı yakalayan öncü firma olmaktır.

icrax.com ©2024   |   AvioSoft

bir Diletişim Haberleşme Ltd. Şti. ürünüdür.

veya

Kimlik bilgileriniz ile giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account