Sıkça Sorulan Sorular

icrax.com ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hayır. icrax.com kullanmaya başlamak için herhangi bir kuruluma gerek yoktur. İnternet bağlantısı ve web tarayıcısı olan herhangi bir cihazla istediğiniz yerden icrax.com’a bağlanabilir dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Evet. icrax.com üzerindeki dosyalarınıza bilgilerinize istediğiniz yerden internet bağlantısı ve bir web tarayıcısı olan bir cihaz (masaüstü bilgisayarı, dizüstü bilgisayarı, telefon, tablet, vb.) ile bağlanabilir ve erişebilirsiniz.

icrax.com’da bulunan “Ücretsiz Demo Talebi” butonu ile demo talebinde bulunabilirsiniz. Yetkili personelimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçeceklerdir.

1 ay süre ile demo hesabını kullanabilirsiniz.

Hayır. Kaydettiğiniz tüm veriler satın alma işleminden sonra sisteminizde yer almaya devam edecektir.

icrax.com üzerinden kredi kartı ile ödeme yöntemini kullanarak ya da banka havalesi ile ödemenizi yapabilir ve hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

Evet. Mevcut kullandığınız ya da kullanmak zorunda olduğunuz programlardaki dosyalarınızı ve bilgilerinizi sizden istediğimiz basit ve hazırlaması kolay dosyalar halinde bize ilettiğiniz takdirde, icrax.com sistemine biz aktarıyoruz.

Evet. Excel şablonları sayesinde dosyalarınızı ve diğer bilgileri icrax.com’a dakikalar içerisinde aktarabilirsiniz.

Üyeliğinize, ek dosya satın alarak dosya açma hakkını artırabilirsiniz.

Bir yıllık anlaşmanın sonunda kalan dosya haklarınız yeni yıla devretmez.

Paketinizi yenilemediğiniz takdirde programı kullanabilirsiniz, eski dosyalarınıza erişebilirsiniz ve işlemlerinize devam edebilirsiniz. Ancak sisteme yeni dosya ekleyemezsiniz.

Hayır. icrax.com’da bulunan dosyalarınızı ve bilgilerinizi sadece siz ve üyeliğinizde tanımladığınız aktif kullanıcılarınız görebilir.

Hayır. Üyelikte imza yetkisine sahip olan kullanıcı, diğer kullanıcıların yetkilerini düzenleyebilir, kısıtlayabilir veya artırabilir. Kullanıcılar sadece kendilerine verilen yetki kadar görme ve işlem yapma hakkına sahip olurlar.

Evet. Üyeliğinize göre eğitimler verilecektir. Ayrıca kullanım kılavuzu ve eğitim materyallerinin (anlatım, sunum, video, vb.) tamamına sınırsız erişim hakkınız mevcuttur. Eğitim için edu.icrax.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Evet. icrax.com‘da tüm alacak türleri mevcuttur. Üstelik istediğiniz alacak türlerini kendiniz tanımlama ve oluşturma yetkisine sahipsiniz.

Evet. icrax.com’da tanımlı olarak standart tüm faizler yer almaktadır. Üstelik istediğiniz faiz türünü ve özelliklerini oluşturma yetkisine sahipsiniz.

Evet. icrax.com ile her türlü ilamlı takiplerinizi açabilir, takip edebilirsiniz.

Evet. Kurumsal çözümlerimiz için www.aviosoft.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

icrax.com ©2024   |   AvioSoft

bir Diletişim Haberleşme Ltd. Şti. ürünüdür.

veya

Kimlik bilgileriniz ile giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account